تبلیغات
تبلیغات
دسته بندي

پهنای باند تا ۳ سال دیگر ۳۰ برابر می شود

پهنای باند تا 3 سال دیگر 30 برابر می شود

محمود واعظی در مراسم افتتاح پروژه‌های ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان غربی، گفت: با توجه به اینکه آذربایجان غربی از جمله استان‌های مرزی کشور محسوب می‌شود، دولت و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با سیاستی که در این زمینه اتخاذ کرده، بنا دارد توجه ویژه‌ای به این استان و دیگر استان های مرزی داشته باشد.


وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: هم اکنون “آی سی تی” یا ارتباطات و فناوری اطلاعات در بسیاری از کشورهای پیشرفته دنیا به عنوان زیرساخت توسعه مطرح شده و همگام با آن، توانمندسازی سایر بخش ها نیز مطرح است.

 
واعظی گفت: خوشبختانه مجلس شورای اسلامی و دولت در این مقطع زمانی توجه ویژه ای به”آی سی تی” نشان داده است یعنی در یک سال گذشته وزارت ارتباطات هر آنچه را که از مجلس شورای اسلامی درخواست کرده آنها همواره کمک و یاری نموده و هیچ لایحه و طرحی در ارتباط با بخش ارتباطات نبوده که تصویب نشده باشد.


او گفت: خوشبختانه چنین فضایی نیز در دولت تدبیر و امید وجود دارد و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با این پشتوانه ای که در ارتباط با فیبر، انتقال و پهنای باند و هر آنچه به این وزارت خانه مربوط می شود، در آخر این دوره برخی از آنها حتی ۲۰ تا ۳۰ برابر می شود.


 وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: در اصل مخابرات و آی تی باید به غیر از بحث زیرساخت و مباحثی که به امنیت کشور ارتباط دارد، بقیه مباحث آن را در اختیار بخش خصوصی قرار دهد، پس این سیاستی است که وزارت خانه آن را دنبال می کند و در آذربایجان غربی نیز خواهان فعالیت جدی بخش خصوصی هستیم. 
به گزارش تسنیم، واعظی گفت: وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات امیدوار است که بتواند در آینده ای نزدیک برای این بخش و در این استان حرف های بیشتری برای ارائه داشته باشد.


وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: دولت یازدهم در سایه اعتمادی که مردم در ۲۴ خرداد سال گذشته انجام داده و عهدی که آقای روحانی با مردم و مقام معظم رهبری بست بنایش بر این است که آرامش، همدلی و وحدت در این دوره الگو و نمونه باشد.

مطالب مرتبط


سوال امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

تبلیغات تبلیغات
آمارگیر سایت