تبلیغات
تبلیغات
دسته بندي

لومیا ۹۲۰ ویندوز فون ۸٫۱ را دریافت کرد!

لومیا 920 ویندوز فون 8.1 را دریافت کرد!

با وجود این که زمان نسبتا زیادی از معرفی ویندوزفون ۸٫۱ می‌گذرد، نوکیا (مایکروسافت) سرانجام این بروزرسانی را برای گوشی لومیا ۹۲۰ منتشر کرد. پیش‌تر، این بروزرسانی فقط در اروپا قابل دسترس بود که از امروز تمام کاربران جهان می‌توانند این بروزرسانی را دریافت نمایند.

لومیا ۹۲۰ در زمان که ویندوزفون ۸ وارد شد پرچم‌دار نوکیا بود که امروز توانست به یک پله بالاتر، یعنی ویندوزفون ۸٫۱ بروزرسانی شود.

 

ویژگی‌هایی نظیر دستیار صوتی کورتانا، پوشه‌های زنده، کاشی‌های زنده و… در این بروزرسانی به لومیا ۹۲۰ اضافه می‌شوند که می‌تواند تجربه جدیدی را از این گوشی به کاربران بدهد.

لومیا ۹۲۰ اسمارت فونی است که از یک صفحه نمایش ۴٫۵ اینچی با رزولویشن ۷۶۸ در ۱۲۸۰ بهره می‌برد. دوربین این گوشی نیز ۸٫۷ مگاپیکسلی است که نور مورد نیاز آن در محل‌های تاریک توسط فلاش دوگانه LED تامین می‌شود. یک پردازنده دو هسته‌ای اسنپ‌دراگون S4 با فرکانس ۱۵۰۰MHZ نیز وظیفه پردازش این گوشی را بر عهده دارد. انرژی مورد نیاز لومیا ۹۲۰ توسط یک باتری ۲۰۰۰ میلی آمپر ساعتی تامین می‌شود.

کاربران لومیا ۹۲۰ در سرتاسر کره زمین می‌توانند این بروزرسانی را برای دستگاه خود دریافت و نصب کنند، شایان ذکر است که خود گوشی هشداری را مبنی بر وجود بروزرسانی جدید بر روی صفحه نمایش قرار خواهد داد.

موضوع خوشحال کننده این است که نیازی نیست منتظر انتشار این بروزرسانی باشید، زیرا از همین اکنون می‌توانید آن را دریافت کنید.

مطالب مرتبط


سوال امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

تبلیغات تبلیغات
آمارگیر سایت