تبلیغات
تبلیغات
دسته بندي

سال ۹۵ سال میمون

سال 95 سال میمون

خصوصیات میمون چیست؟

میمون، حیوانی هوشمند، شوخ و مبتکر است. آنها حلال مشکلات هستند. همان‎طور که استقلال خود را حفظ می‎کنند می‎توانند کار گروهی نیز انجام دهند. میمون‎ها زیرک هستند و شادی‎آفرین. آنها انرژی خلاقانه دارند و کنجکاو هستند. برای شخصیت میمون‌ها همه چیز امکان‌پذیر است آنها فرصت‌طلب هستند اما بی‌پروا و مستقل عمل می‌کنند.

افراد مهمی که در سال میمون به دنیا آمده‌اند چه کسانی هستند:

افراد مهمی مانند لئوناردو داوینچی، فدریکو فلینی، الئور روزولت، جان میلتون، چارلز دیکنز، ملکه سیرکیت تایلند، آمادئو مودیلیانی، فیتز جرالد، مل گیبسون، جیمز استورات، سالوادور آلنده، سیمون دوبوار، گوستاو مالر، الیزابت تیلور، سیلویا پلات، فرانسوا تروفو، عمر شریف، لویی مال و لیتل ریچار در این سال به دنیا آمدند

در سال میمون چه خواهد گذشت:

کیفیت مثبت و منفی سال ۲۰۱۶، ۱۳۹۵؛ به اوج رسیدن در این سال است و هر چیزی می‌تواند رخ دهد. از چیزهای کوچک زندگی تا برنامه‌ریزی‌های فردری در این سال ممکن می‌شود. تأثیر میمون روی همه چیز قرار دارد از تلاش‌های فردی تا تحولات اجتماعی در این سال امکان‌پذیر است.
سرعت سریع، انگیزه‌های شگفت‌انگیز، شور و اشتیاق از ویژگی‌های امسال است. ارتباطات در این سال به سرعت شکل گرفته و حس شوخ‌طبعی و طنز بیشتری در روابط موج می‌شود. این شور و اشتیاق و شوخی‌ها، استرس‌های زندگی را کم می‌کند بنابراین پیش‌بینی می‌شود سالی با شادی بیشتر گذرانده شود.
تمایل به حرکت کردن و به نتیجه رسیدن، رونق کسب و کار برای هر فرد بیشتر می‌شود. پیدا کردن راه‌حل مسائل گذشته، جسارت مقابله با مسائل و به موفقیت رساندن اهداف از ویژگی‌های مهم امسال است. از ویژگی‌های میمون این است که بیشتر صحبت کند و کمتر حرف بزند.
امسال برنامه تناسب اندام و رژیم غذایی متفاوت و درمانی در پیش گیرید. فعالیت بدنی منظم برای امسال توصیه می‌شود؛ فعالیت‌هایی مانند یوگا، شنا، ایروبیک در آب، رقص، هنرهای رزمی، تیم‌های ورزشی، تنیس، پیاده‌روی‌های طولانی و سالن‌های ورزشی توصیه می‌شود.
اگرچه امسال، سالی پرجنب و جوش، خوش‌بینی و پیشرفت است اما تصمیم‌گیری برای خریدهای بزرگ ممکن است مخاطره‌آمیز باشد. اما با زیرکی و برنامه‌ریزی می‌توان برنده معاملات شد. در سال جاری باید واقعیت‌ها را بررسی کرده و احساسی عمل نکرد. مسائل و پیچیدگی‌هایی در حوزه مالی، حرفه‌ای و عاطفی در این سال دیده می‌شود که بهتر است با درایت بررسی و حل شود.
سال میمون، زمان مناسبی برای اجرای ایده‌ها، کشف و اختراع‌های جدیدی است. در این سال، ذهن خلاق‌تر بوده، شجاعت عمل، از خودگذشتی واقعی و شروع تلاش‌های جدید با تأثیر میمون، بیشتر خواهد بود. توصیه می‌شود امسال سرعت خود را بیشتر کنید وگرنه دچار سردرگمی‌های رویدادهای سریع امسال خواهید شد.

پیش‌‌بینی‌های جهانی در سال میمون

بسیاری از پیشرفت‌های اقتصادی در این سال انتظار می‌رود. موفقیت‌ در آموزش و پرورش، اختراعات و تحصیل در جهان به چشم می‌خورد. اگر به دنبال کسب و کار خودتان یا تحصیل هستید؛ امسال به شما پیشنهاد می‌شود با شجاعت؛ قدم‌های‌تان را در این راه بردارید. طالع‌بینی چینی می‌گوید برای تمام افراد امسال سالی، فرخنده است مخصوصا برای افرادی که در سال‌های، موش، گاو، اژدها، اسب، میمون، خروس و سگ متولد شده‌اند. البته برای ببر، مار، سگ و گراز می‌تواند سال سختی باشد. افرادی که در سال خرگوش به دنیا آمده‌اند مراقب امور مالی‌شان باشند. افرادی که در سال گوسفند به دنیا آمده‌اند نیز مراقب سلامت خود باشند.

در کل می‌توان گفت:

سال شگفت‌انگیزی برای: موش، اژدها، میمون جذابیت و اعتماد به نفس به ارمغان می‌آورد. سالی ناپایدار اما پویا است.
مثبت است برای: بز، خرگوش و گاو. بهبود در تمام زمینه‌های زندگی؛ پیشرفت.
هیجان‌انگیز است برای: خروس و اسب. موقعیت‌های مشکل وجود دارد اما لذت زیادی نیز در آن هست.
سال پیچیده‌ای برای: ببر، مار، گراز نر و سگ. تمرکز قوی و عینیت و بهترین نتایج را به ارمغان می‌آورد.

مطالب مرتبط


سوال امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

تبلیغات تبلیغات
آمارگیر سایت